Apie mus

„Tulipa“ – gėlių, dovanų bei interjero aksesuarų salonas, sėkmingai savo veiklą pradėjąs nuo 2006 metų, duris atvėręs didžiajame prekybos centre „ Hyper Rimi “, esančiame Ūdrijos gatvė 1, Alytuje.

Mūsų tikslas – įsigyti ir išlaikyti klientų pasitikėjimą, kuriant tik išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės gėlių kompozicijas. Tai stengiamasi pasiekti įsiklausant į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pateikiant optimaliausius pasiūlymus tiems poreikiams įgyvendinti. Uoliai siekiame būti novatoriška bei konkurencinga bendrove, pateikiančia kiekvienam klientui tinkamiausią sprendimą. Taip pat siekiame, kad mūsų įmonėje dirbtų tik kompetentingi ir motyvuoti darbuotojai, galintys puikiai aptarnauti pirkėją bei išradingai supakuoti dovanas. Viskuo pasirūpinsime mes, o Jums paliksime tik smagiausią dalyką – begalinį malonumą dovanoti!

Strategija – siekti visapusės pažangos teikiamų paslaugų srityse, didinti įmonės užimamą rinkos dalį ir nuolat gerinti įmonės veiklos rezultatus.

Įmonės vizija –būti profesionaliausia ir dinamiškiausia floristikos paslaugas teikiančia bendrove, visoje pietų Lietuvoje.

Mūsų vertybės:
• Profesionalumas
• Dinamiškumas
• Patikimumas
• Išskirtinumas

Sugrįžtantys klientai – geriausias mūsų įvertinimas!